Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pište nám

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hrátky s čertem

(Kryštof, 11. 1. 2014 7:26)

Včerejší divadlo se mi moc líbilo. Klidně bych ho viděl znovu :)

Divadlo

(MARIE, 10. 1. 2014 22:40)

TO CO JSTE DNES PŘEDVEDLI BYLO SUPER. JE VIDĚT, ŽE JSTE BEZVADNÁ PARTA LIDIČEK SE SMYSLEM PRO HUMOR. BYLO VIDĚT VAŠE NADŠENÍ PRO DOBROU VĚC.STÁLO VÁS TO SPOUSTU ČASU, NERVŮ A HODINY PRÁCE,ALE VÝSLEDEK STOJÍ ZA VŠECHNU TU NÁMAHU. JSTE ZKRÁTKA FAIN PARTA NADŠENCŮ.

Krásný divadelní zažitek

(Jana H., 10. 1. 2014 21:40)

Moc děkujeme za úžasný páteční večer.
Vaše představení bylo absolutně dokonalé.
Děkujeme a přejeme spoustu dalšího elánu Hašplici

Divadlo

(Markéta, 10. 1. 2014 21:33)

Moc děkujeme, za úžasný, báječný a perfektní kulturní zážitek, bylo to super. Doufám, že se přijde podívat i pan Bedřich:-)

Divadlo

(Martina, 1. 1. 2014 18:52)

Ahoj milí nadšenci,
děkuji za pozvání na představení, těšíme se ! Filmové Hrátky znám téměř nazpaměť, budu vás sledovat a zaznamenávat každou chybičku, humor nehumor !:-) Jestli můžu poprosit, ráda bych seděla vedle pana Bedřicha, šlo by to? Zajisté je velice okouzlující člověk ?! Poznávací znamení : červený karafiát ! :-)
Vše nejlepší do roku 2014 vám všem pohodovým lidem přeji !

P.S.

(Zdeněk Fous Lidice, 26. 12. 2013 18:02)

Ještě jsem si vzpomněl. Zavěsil jsem plakát na Hrátky s čertem na facebook a už jsem měl dotazy, která je to Hostouň, bude dobré psát i u Prahy, protože mohou být i zájemci zdaleka.

Poděkování

(Zdeněk Fous Lidice, 26. 12. 2013 17:59)

Ahoj všichni, kteří jste mi dnes 26.12. poslali hezké přáníčko. Našel jsem už obálku na botníku a nevím, jak se k nám do domku dostala. Snažím se přečíst jména: Ivča, Pája, Olča, Hanka, Kája, Vašek, Ondřej, ("O" více nepřečtu), Tom, Vašek a něco před tím, nepřečtu :-) ještě jednou díky, budu se těšit, jestli mi vše vyjde a přijedu se podívat na vaši generálku Hrátky s čertem. Včera jsem jel s Jitkou na výlet, nejdříve jsme zašli k pomníku dětí na pietní území a zapálili svíčky a pak jsme se vydali do Hostouně. Uvědomil jsem si, že jsem zapomněl, kde je Kulturák, věděl jsem, že vedle samoobsluhy, trochu jsme si v Hostouni udělali dvě kolečka a pak kulturák našli.

Vánoční setkání u kostela

(Pepíno, 21. 12. 2013 19:12)

Všechny zdravím a moc děkuji za překrásný vánoční večer u kostela! :-) Jsem moc rád, že se s vámi mohu o takové akce podělit, účastnit se jich a snad vám s nimi i trošku pomoci :-)
Doufám, že se k dnešnímu večeru vyjádří i intelektuální Bedřich, na jehož komentář se už teď těším. I jemu, samozřejmě, přeji krásné, pohodové a klidné Vánoce a šťastný rok 2014, stejně jako vám všem, kdo se neradi nudíte, máte rádi příjemné a veselé akce a fandíte Hostouňským nadšencům!
Pepíno

Poděkování

(Rošerová Lída, 21. 12. 2013 18:19)

Milí nadšenci,
touto cestou bych Vam všem chtěla podekovat za vše co pro nás a naše děti děláte.
Jen tak dál, jste všichni moc fajn.

Všem přeju krasné Vánočni svátky a do Nového roku zdravi, štěstí a spustu elánu a síly .

S pozdravem

Lída Rošerová
Recitační soutěž

(Hana, 20. 12. 2013 12:49)

Jsem také pro recitační soutěž! Nazvěme ji Bedřichiáda. Porota bude jednočlenná - navrhuji pana Bedřicha. A doporučuji také vytvořit seznam povolených básní, které smějí být recitovány ;-)

Veškerému NADŠENÍ díky a zdar!

mrmla :-)

(Pepíno, 20. 12. 2013 10:15)

Tak ten Béďa tady, je fakt hustej!! :-)

Stížnost

(Bedřich, 13. 12. 2013 8:33)

Spolku Hostouňských „ Nadšenců“
Dnes budu velice stručný v komentáři k vašim aktivitám, které předvádíte v rámci naší krásné vesnice, ke které mám jako mnozí občané vztah nejen osobní, ale i historický. Tedy v poslední době se rozmáhá v naší obci spousta nových akcí, které s naší historií nemají vůbec nic společného. Tento měsíc jsme byli svědky dvou takových počinů. Jedním byl příchod Mikuláše, anděla a čerta do místní školky a školy zároveň a následně opět šaráda pro místní pubescenty v podobě Mikulášské besídky.
To, že je bezdůvodně přerušena výuka školy a naprosto nesmyslně vyvoláván strach u těch menších a posměch těch starších žáků, naší školy, považuji za naprosto skandální, ba přímo protiprávní. Jak je možné, že pod zástěrkou nějakých pseudo tradic, jsou do prostoru státního zařízení vpuštěni, tři naprosto cizí lidé a bez dozoru se mohou pohybovat po celé budově školy? Nehledě na trauma, které zajisté způsobili na naší školní mládeži a narušení výuky.
Doufám, že rodiče, vyučující, představitelé obce a zejména kontrola ministerstva školství (dovolil jsem si občansky upozornit) v budoucnu takové akce rázně zarazí a z té poslední vyvodí patřičné závěry!!!
A dále již zmíněná Mikulášská besídka. No to je vrchol!!!! Pro křepčení několika čepičkářů snažících se zviditelnit (a zajisté to nedělají zadarmo), jsme v rámci akce „Z“ kulturní dům nebudovali!!!! Již název: „Kulturní dům“ napovídá co by v těchto prostorech mělo odehrávat. Kde jsou krásné recitační soutěže, poslech hudby, zpěv sborů nebo výstavy našich předních umělců? To je samé „ ram – cam - cam“ a kultura nikde!!!
S pozdravem Bedřich

Re: Stížnost

(Pepíno, 20. 12. 2013 10:06)

Pane Bedřichu, ty Vaše stížnosti myslíte opravdu vážně???

děkujeme

(Zuzka a Jan, 19. 12. 2013 21:28)

Vážení a milí "nadšení" sousedé,
mockrát děkujeme za naše dětičky, ale samozřejmě i za nás, za Vás všechny. Rádi jsme se účastnili a rádi se budeme účastnit i dále. Myslím, že těch spokojených je spousta a ty nespokojence do pytle čerta a tradááá do pekla (evidentně mají z těchto nadpřirozených postav až nepřirozenou hrůzu, nejspíš zážitky a TRAUMATA z dětství). Náš dědeček, který opravdu místní Kulturní dům budoval, by z místních akcí měl určitě velikou radost a moc rád by si (kdyby tu byl ještě s námi) s dětmi zakřepčil, mimochodem naše úžasná 80letá babi to i udělala. Děti jsou totiž naší náplní života a hlavně naší budoucností a tak jejich radost teď, se určitě promítně i do jejich životů. A že byli nadšené :o)
A to bude teprve činit naši vesnici krááásnou, že?!

Bazárek

(Simona Štěpánková, 30. 8. 2013 16:34)

Dobrý den.Prosím o přidělení písmenka na dětský bazáárek.

Děkuji.
Štěpánková

Re: Bazárek

(Nadšenci, 30. 8. 2013 20:35)

Dobrý den, paní Štěpánková, prosím, napište nám na mail nadsenci2010@seznam.cz, písmenko Vám určitě přidělíme, ale je to anonymní :). Odepíšeme Vám obratem. Díky moc Nadšenci

Karneval

(Bedřich, 21. 3. 2013 8:37)

Dobrý den, rád bych reagoval na poslední akci " Nadšenců" z Hostouně - "Dětský karneval". Akce byla pěkná, nicméně si neodpustím jednu poznámku na adresu pořadatelů. Opravdu by nebylo možné zajistit dostatek volných míst i pro nás věčně nespokojené a mrmlající, někde pěkně s výhledem na jeviště ? Vždyť já ty klauni skoro neviděl !!! A mimochodem, kolik štrůdlů museli vysázet ti, kdo měli na těch nejlepších místech rezervace ??? A vůbec, děti bych taky příště vynechal, za našich mladých let jsme chodili pěkně do pionýra a žádný estrády nebyly potřeba. S pozdravem Bedřich

Re: Karneval

(Markéta, 13. 6. 2013 21:20)

pane Bedřichu, co takhle kbydyste postavil nový kulturní dům, kde budou všechny stoly v první řadě? Když jste tak chytrej, tak to určitě nebude problém:-) a pak prosím zkuste něco uspořádat a čekejte na reakce. Myslím, že se určitě najde někdo takovej jako jste vy, kdo vám to hezky zkritizuje. Pro vás a všechny ostatní mrmlající bude vždycky kyselo moc kyselý a bramborák moc bramborovej...

Karneval

(Nadšenci, 31. 3. 2013 10:59)

Dobrý den, pane Bedřichu, už jste nám chyběl! Vítejte zpět. Jsme rádi, že akce se Vám vcelku líbila, ale musím Vás zklamat. Opravdu není v našich silách zajistit více volných míst s výhledem na jeviště. Je to jako v divadle, kdo se dřív ozve, ten má. Štrůdly do toho nepleťte, prosím, co Vy jste kdy udělal pro tuto obec? Jestli v nejbližších měsících nepřiložíte ruku k dílu a budete stále jen brblat, budeme Vás s politováním muset ze všech akcí vykázat. Přesto stále doufáme, že ve Vás dříme trocha té všeobjímající lásky.
Krásné Velikonoce, pane Bedřichu.

oprava

(Jana Šecová, 5. 4. 2013 20:33)

Samozřejmě že u slova NEBÍT má být Y u upsala jsem se ...to se prostě stává. Děkuji za pochopení